Materiały do pobrania

Majowa łąka (plansze)
Materiały do pobrania · 2021/05/11
Wiosna w pełni, maj w pełni! W końcu możemy cieszyć się pogodą :) Poniżej czekają na Was plansze z mieszkańcami majowej łąki! Zapraszam do pobierania :)

Zaszyfrowane wyrazy - POLSKA
Materiały do pobrania · 2021/04/28
Karty znane i lubiane! :) Połączenie dobrej zabawy i kodowania. Do pobrania poniżej:

POLSKA - puzzle
Materiały do pobrania · 2021/04/28
Garść puzzli tematycznych do tematów związanych z Polską :) W sam raz na nadchodzącą majówkę! Plik PDF czeka poniżej :)

Wiosenne kolorowanki
Materiały do pobrania · 2021/04/11
Wiosenne kolorowanki do pobrania! :) Przydadzą się do prac plastycznych i ćwiczeń grafomotorycznych. Zapraszam do pobierania!

Materiały do pobrania · 2021/03/06
Wielkimi krokami zbliża się kolejne święto, o którym warto porozmawiać z dziećmi. Mam oczywiście na myśli Dzień Kobiet! Łapcie garść materiałów związanych z tym świętem :) Wersję PDF znajdziecie poniżej

Materiały do pobrania · 2021/02/25
Już jutro Dzień dinozaura! :) Z tej właśnie okazji przygotowałam dla Was garść materiałów, które śmiało możecie wykorzystać do dekoracji sali lub do zajęć. Mam nadzieję, że Wam się przydadzą :) Materiał zawiera: - kartkę z kalendarza; - plansze z dinozaurami; - karty pracy z kodowania; - symetria; - ćwiczenia grafomotoryczne; - sudoku; - puzzle; - napis.

Materiały do pobrania · 2021/02/16
Już jutro Dzień kota! :) Z tej właśnie okazji przygotowałam dla Was na szybko zbiór materiałów, które mogą się przydać :)

Karnawałowa fotobudka
Materiały do pobrania · 2021/01/25
Przełom stycznia i lutego to czas zabaw karnawałowych w przedszkolach i szkołach. Z tej okazji przygotowałam dla Was fotobudkę i gadżety do zdjęć. Drukujemy, wycinamy, laminujemy i gotowe! :) Do fotobudki przyda Wam się karton o wymiarach około 90x100 cm. Materiał w formacie PDF znajdziecie TUTAJ

Materiały do pobrania · 2021/01/20
Mała niespodzianka z okazji Dnia Babci i Dziadka :) Darmowy zestaw kart pracy, a w nim: - Dzień Babci, Dzień Dziadka - kartki z kalendarza, np. na gazetkę lub tablicę; - łączenie w pary; - ćwiczenia grafomotoryczne; - zakodowane serce dla babci i dziadka; - ćwiczenia w przeliczaniu elementów; - memory.

Materiały do pobrania · 2020/12/27
Zapraszam Was do udziału w noworocznej zabawie z zakresu kodowania. Planujemy drogę od pola z rokiem 2020 do pola oznaczonego rokiem 2021. To od nas zależy jak poprowadzimy zajęcia - ja proponuję rozmowę o tym, jak bardzo niebezpieczne są fajerwerki - planujemy więc drogę, która je ominie. Możecie także pozbierać te elementy, czyli przejść przez wszystkie pola z fajerwerkami. Proponuję 2 wersje: 1. Indywidualna karta pracy dla dziecka (do samodzielnego wydruku - strzałki i...

Show more