INTERAKTYWNY kalendarz adwentowy

Jesienne MEMORY
Gry interaktywne · 2021/10/10
Kolejny BONUS interaktywny dla najaktywniejszych uczestników projektu "InterAKTYWNIE z misiem Maurycym"! Wersja podstawowa i rozszerzona. Szczegóły znajdziecie poniżej. :)

Miś MAURYCY przy TABLICY
Gry interaktywne · 2021/09/17
Dzisiaj mam dla Was coś specjalnego. Aplikacja do zajęć, którą możecie wykorzystać na wiele sposobów, a także pozwolić dzieciom na samodzielną aktywność przy tablicy interaktywnej. "Miś MAURYCY przy TABLICY" to kategorie: 1. Tablica z figurami geometrycznymi (zabawy matematyczne, tworzenie zbiorów, utrwalanie kolorów, rytmy, utrwalanie nazw figur geometrycznych). 2. Tablica do rysowania (samodzielna aktywność, rysowanie zgodnie z poleceniem). 3. Tablica z cyframi i znakami...

Łączę cechy z misiem Maurycym
Gry interaktywne · 2021/09/05
Obiecany BONUS interaktywny dla najaktywniejszych uczestników projektu "InterAKTYWNIE z misiem Maurycym"! Miłej zabawy :)

NOWY ROK SZKOLNY z misiem Maurycym
Gry interaktywne · 2021/09/01
Właśnie pojawiła się kolejna okazja, aby zapoznać się z bohaterem projektu edukacyjnego pt. "InterAKTYWNIE z misiem Maurycym"! Przygotowałam dla was interaktywny BONUS w postaci kilku zadań przygotowujących misia Maurycego do nowego roku szkolnego! Miłej zabawy :)

WAKACYJNE dylematy misia MAURYCEGO
Gry interaktywne · 2021/08/09
Przed Wami niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z bohaterem nowego cyklu edukacyjnego! :) Stworzyłam specjalnie dla Was darmową wersję gry wakacyjnej - dzięki niej możecie rozpocząć znajomość z misiem Maurycym!

Bezpieczny Maks
Gry interaktywne · 2021/07/21
Prezentacja o bezpieczeństwie dla dzieci. Główny bohater - Maks - opowiada o zasadach bezpieczeństwa na plaży, w górach, w czasie wycieczki rowerowej oraz na spacerze w lesie. Demo prezentacji dostępne poniżej:

Majowa łąka (plansze)
Materiały do pobrania · 2021/05/11
Wiosna w pełni, maj w pełni! W końcu możemy cieszyć się pogodą :) Poniżej czekają na Was plansze z mieszkańcami majowej łąki! Zapraszam do pobierania :)

Zaszyfrowane wyrazy - POLSKA
Materiały do pobrania · 2021/04/28
Karty znane i lubiane! :) Połączenie dobrej zabawy i kodowania. Do pobrania poniżej:

POLSKA - puzzle
Materiały do pobrania · 2021/04/28
Garść puzzli tematycznych do tematów związanych z Polską :) W sam raz na nadchodzącą majówkę! Plik PDF czeka poniżej :)

Show more