Gry interaktywne

Bezpieczny Maks
Gry interaktywne · 2021/07/21
Prezentacja o bezpieczeństwie dla dzieci. Główny bohater - Maks - opowiada o zasadach bezpieczeństwa na plaży, w górach, w czasie wycieczki rowerowej oraz na spacerze w lesie. Demo prezentacji dostępne poniżej:

POLSKA - gry interaktywne

ZWIERZĘTA WIEJSKIE - gry interaktywne
Gry interaktywne · 2021/04/12
Gry interaktywne do tematu - ZWIERZĘTA WIEJSKIE

Zwierzęta wiejskie - ODGŁOSY
Gry interaktywne · 2021/04/11
Zapraszam do skorzystania z prezentacji zawierającej realne zdjęcia zwierząt wiejskich oraz ich odgłosy. Prezentację możecie wykorzystać zarówno zdalnie jak i stacjonarnie w pracy z grupą, np. z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. :)

Wielkanocne gry interaktywne
Gry interaktywne · 2021/03/28
Serdecznie zapraszam do zabawy z moimi interaktywnymi propozycjami wielkanocnymi! :)

Walentynkowe SUDOKU
Gry interaktywne · 2021/02/13
Z przyjemnością informuję, że w aplikacji INTERAKTYWNE PLANSZE DO SUDOKU, znajdziecie teraz nową kategorię - WALENTYNKI. Główkować możecie na 2 poziomach zaawansowania!

Walentynkowe RYTMY
Gry interaktywne · 2021/02/13
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - kolejna propozycja interaktywna z okazji WALENTYNEK! :) Tym razem będą to rytmy. Mam nadzieję, że materiał ten będzie przydatny w Waszych zajęciach :)

Ćwiczymy pamięć - WALENTYNKI
Gry interaktywne · 2021/02/13
Witajcie kochani! Z okazji jutrzejszego święta przygotowałam nową propozycję interaktywną! :) Co powiecie na ćwiczenia pamięci w serduszkowej odsłonie? Gra czeka na Was poniżej :) Dodam tylko, że to nie koniec propozycji na dziś, także bądźcie czujni!

Babcia i dziadek (puzzle interaktywne)
Gry interaktywne · 2021/01/20
Czy wiecie, że w aplikacji z puzzlami do tematu RODZINA, znajdziecie także puzzle z babcią i dziadkiem? Gra dostępna poniżej: