Gry interaktywne

INTERAKTYWNY kalendarz adwentowy

Jesienne MEMORY
Gry interaktywne · 2021/10/10
Kolejny BONUS interaktywny dla najaktywniejszych uczestników projektu "InterAKTYWNIE z misiem Maurycym"! Wersja podstawowa i rozszerzona. Szczegóły znajdziecie poniżej. :)

Miś MAURYCY przy TABLICY
Gry interaktywne · 2021/09/17
Dzisiaj mam dla Was coś specjalnego. Aplikacja do zajęć, którą możecie wykorzystać na wiele sposobów, a także pozwolić dzieciom na samodzielną aktywność przy tablicy interaktywnej. "Miś MAURYCY przy TABLICY" to kategorie: 1. Tablica z figurami geometrycznymi (zabawy matematyczne, tworzenie zbiorów, utrwalanie kolorów, rytmy, utrwalanie nazw figur geometrycznych). 2. Tablica do rysowania (samodzielna aktywność, rysowanie zgodnie z poleceniem). 3. Tablica z cyframi i znakami...

Łączę cechy z misiem Maurycym
Gry interaktywne · 2021/09/05
Obiecany BONUS interaktywny dla najaktywniejszych uczestników projektu "InterAKTYWNIE z misiem Maurycym"! Miłej zabawy :)

NOWY ROK SZKOLNY z misiem Maurycym
Gry interaktywne · 2021/09/01
Właśnie pojawiła się kolejna okazja, aby zapoznać się z bohaterem projektu edukacyjnego pt. "InterAKTYWNIE z misiem Maurycym"! Przygotowałam dla was interaktywny BONUS w postaci kilku zadań przygotowujących misia Maurycego do nowego roku szkolnego! Miłej zabawy :)

WAKACYJNE dylematy misia MAURYCEGO
Gry interaktywne · 2021/08/09
Przed Wami niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z bohaterem nowego cyklu edukacyjnego! :) Stworzyłam specjalnie dla Was darmową wersję gry wakacyjnej - dzięki niej możecie rozpocząć znajomość z misiem Maurycym!

Bezpieczny Maks
Gry interaktywne · 2021/07/21
Prezentacja o bezpieczeństwie dla dzieci. Główny bohater - Maks - opowiada o zasadach bezpieczeństwa na plaży, w górach, w czasie wycieczki rowerowej oraz na spacerze w lesie. Demo prezentacji dostępne poniżej:

POLSKA - gry interaktywne

ZWIERZĘTA WIEJSKIE - gry interaktywne
Gry interaktywne · 2021/04/12
Gry interaktywne do tematu - ZWIERZĘTA WIEJSKIE

Zwierzęta wiejskie - ODGŁOSY
Gry interaktywne · 2021/04/11
Zapraszam do skorzystania z prezentacji zawierającej realne zdjęcia zwierząt wiejskich oraz ich odgłosy. Prezentację możecie wykorzystać zarówno zdalnie jak i stacjonarnie w pracy z grupą, np. z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. :)

Show more